ארינאה

זמן קצר לפני ליל החרב, ממלכת ארינאה עומדת בפני משבר. כפר קטן ביערות ארינאה מותקף בידי אורקים, וקמע קסום נגנב ממקום מחבואו; קמע, שבשילוב עם פריטי קסם אחרים משלים לחש רב עוצמה!

משלחת קטנה יוצאת לדרכה, במטרה לגלות את זהות האויב, ובתקווה גם לעצור אותו בזמן. הנבחרים המבולבלים צריכים להתמודד לא רק עם אויבם המסתורי ושלל המפלצות המפרידות בינו לבינם, אלא גם אחד עם השני: אחרי הכל, קוסם, לוחמים, אלף, גמד וכוהנת לא מוצאים עצמם יחד כל יום.

ארינאה - ארבעת החוברות המקוריות

ארינאה היה פרויקט הקומיקס הראשון של קומיקום מאת מייסדי הסטודיו, אביב אור וערן אביאני – מיני-סדרת קומיקס בת ארבעה חלקים בסגנון פנטזיה / מבוכים ודרקונים. ארבעת חוברות הקומיקס, שמשלב הרפתקאות, מתח והומור, יצאו לאור לראשונה בין השנים 2002-2003. ב-2013, כל חלקי הסיפור נאספו לספר בצירוף תוספות נדירות והצצות אל מאחורי הקלעים.

ארינאה - האוגדן

בזכות האוגדן, הסיפור של ארינאה ממשיך למצוא קוראים חדשים – חובבי קומיקס, פנטזיה והרפתקאות בכל הגילאים – גם עשרים שנה ויותר לאחר שנכתב. החיבה לסגנון, העולם והדמויות עזה כיום מתמיד, ובימים אלו נכתב סיפור המשך / ספין-אוף חדש מהעולם של ארינאה שיראה אור ב-2024.

עדכונים נוספים יפורסמו כאן ובבלוג שלנו בהמשך השנה. אתם מוזמנים לעקוב אחרינו גם בפייסבוקאינסטגרם ויוטיוב.

לרכישת אוגדן ארינאה

כותרים נוספים:

דדליין - קומיקס הומוריסטי הגדנע"ע - קומיקס גיבורי על לצעירים הרפתקאות בארינתיה - קומיקס פנטזיה